Paslanmaz Kafes ve Elek İmalatı

Paslanmaz 304(standart)316(asite dayanıklı) ve 310 (ısıya dayanlıklı) kaliteli tellerden 3mm göz aralığından 100mm göz aralığına kadar ve istediğiniz ebatlarda kafes ve elek telleri özel olarak sizin için imal ederiz bilgi için 0532 301 04 12 telefonumuzu arayabilirsiniz.Stoklarımızda 10mm,15mm,20mm,25mm ve 30mm göz aralıklarında 304 kalite elek telleri hazırda bulunur.

Genişletilmiş metal levhalar

Türkiyenin önde gelen üreticileri ve genişletilmiş metal ve tel ürünleri tedarikçilerinden biri olarak, hızlı bir şekilde ve kolayca isteğinizi karşılayacak. Bu web sitesinde görülen bir metal ürün ihtiyacınız varsa, lütfen ve bizim ile iletişime geçin. size en iyi hizmeti vermek için yardımcı olacağız.

Paslanmaz Elek Telleri

Paslanmaz çelik onların aşınmaya dayanıklı, ısıya dayanıklı, aside dayanıklı ve korozyona dirençli özellikleri için seçilir. Paslanmaz birçok farklı sınıflarda tel kumaş kullanılır. T304 en yaygın olmakla birlikte, diğer almak için özel uygulamalarda kullanılan avantaj her derece benzersiz özellikleri. Paslanmaz çelik hasır yaygın olarak kullanılır madencilik, kimya sanayi, gıda sanayi ve ilaç endüstrisi. Bizim paslanmaz çelik tel örgü ürünleri genellikle paslanmaz çelik Tip 302, 304, imal edilmiştir 304L, 316, 316, 321 ve 430 vb formları her türlü tel kumaş üretmek.dokuma tel gibi malzeme olarak müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre belirlenir çapı, mesh boyutu, genişlik ve uzunluk. Biz Tel Örgü Kumaş için kullanın Popüler Dokuma Türleri: Düz Dokuma, Dokuma, Hollandaca Düz twilled

Puntalı Kafes ve galveniz çelik tel örgüler

Malzeme: Paslanmaz çelik tel örgü yüksek kalite paslanmaz çelik tel yapılmıştır. Mükemmel korozyon direnci özellikleri, güzel bir görünüm ve daha uzun çalışma süresi sahiptir. Galvanizli kaynaklı demir tel örgü veya PVC kaplı çelik demir tel örgü ile karşılaştırıldığında, bu özellikleri, görünüşte daha yüksek maliyet telafi edebilir. Yaygın olarak kullanılan malzeme teller SS304, ss304L, ss316 ve SS316L vardır. Uygulama: Yukarıda belirtilen özellikleri ile, Paslanmaz Çelik tel örgü ürünleri sektörü, gıda kurutma, deniz kullanımı, kemirgen prova, hayvanlar için kafesler ve dekorasyon, vb için iyi bir seçimdir Rulo Genişliği: 24inch, 36inch, 1 metre derinliğindeki suda, 48inch, veya 72inch. Rulo Uzunluğu: 100feet veya 150feet Not: Diğer rulo genişliği veya rulo uzunluğu isteğine göre yapılabilir.